چرا آجي بادم ؟

چرا آجي بادم ؟

اكوسيستمي كه بعنوان مثال ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی برای جهانیان طراحي شده است …

Acıbadem ، بصورت یك بیمارستان محله ای كوچك در یك استانبول / تركیه ورود به حوزه ارائه خدمات بهداشتی را آغاز كرد. Acıbadem  امروز با 24 بیمارستان ، 14 کلینیک سرپایی و شرکت های خدمات پشتیبانی بعنوان يك برند فوق العاده ، از جایگاه شایسته در میان رهبران مراقبت های بهداشتی جهانی برخوردار است. رشد سریع Acıbadem منجر به امضای مشارکت نامه مشترک با IHH Healthcare  در سال 2012 شد که به ما امکان داد بخشی از دومین زنجیره مراقبت های بهداشتی جهان باشیم.

هدف ما در گسترش جاي پايمان در خارج از کشور در سال 2011 با بیمارستان Acıbadem Sistina ، در اسکوپیه ، مقدونیه آغاز شده است. به دنبال آن خرید گروه Tokuda و City Clinic Group در بلغارستان در سال 2016 انجام شد. همراه با این خرید ، گروه بهداشت و درمان Acıbadem بزرگترین ارائه دهنده خدمات بهداشتی در بلغارستان شد. آخرين ، رد پای ما با راه اندازی مرکز پزشکی بین المللی Acıbadem در آمستردام که دارای یک فضای داخلی 5000 متر مربع است ، در سال 2017 گسترش یافته است.

خدمات بهداشتی و درمانی یک پارچه در سطح جهانی

جدا از بیمارستان ها و کلینیک های سرپایی ، گروه بهداشتی Acıbadem یک مدل جهانی را با اکوسیستم مراقبت های ویژه بهداشتی یک پارچه ارائه می دهد. این اکوسیستم شامل موسسات مختلف مراقبت های بهداشتی و یک دانشگاه است.

دانشگاه Acıbadem با استفاده از برنامه های آموزشی پویا و معاصر با یک تیم آموزشی آکادمیک قوی ، دانشجویان مراقبت های بهداشتی را به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی آینده تربیت می کند.

در آجي بادم ، مو سسات پشتیبانی مراقبت های بهداشتی سخت تلاش می كنند تا بتوانند به طور مستمر تجربه حضور بیمار در  Acıbadem را بهبود بخشند. مدیریت پروژه Acıbadem ، پروژه های ایجاد بیمارستان را بصورت کلید در دست توسعه می دهد. Acıbadem Labmed ، Labvital ، LabCell  خدمات گسترده ای از جمله آسیب شناسی ، کنترل غذا ، سلول های بنیادی و بانک خون بند ناف را در چارچوب آزمایشگاه ارائه می دهند. . Acıbadem Technology  نرم افزارهای داخلی از جمله “سیستم اطلاعات بیمارستان” را توسعه و بهبود می بخشد.. APlus  نیازهای بهداشتی و پذیرایی بیمارستان ها را برطرف می کند و Acıbadem Mobile  خدمات اضطراری و مراقبت در منزل را در خارج از بیمارستان ها ارائه می دهد.

ارائه خدمات فشرده با مراکز عالی

تمام بیمارستانهای این گروه که از استانداردهای جهانی برخوردار هستند ، داراي مراکز عالی نیز  هستند. 11 مرکز سرطان (جراحی ، پرتودرمانی ، شیمی درمانی) ، 16 مرکز مراقبت از قلب (قلب و عروق و جراحی قلب کودکان و بزرگسالان) ، 14 مرکز لقاح آزمایشگاهی ، 10 مرکز پیوند اعضا (کبد ، کلیه ، مغز استخوان) ، 10 مرکز ستون فقرات ، 3 مركز پزشکی ورزشی که توسط FIFA تاييد شده است و 6 مرکز جراحی رباتیک معتبر ، كه به دلیل تجهیزات پیشرفته و متخصصانی که در زمینه های خاص خود تجربه قابل توجهی دارند ، همگی از مراکز معتبر ملی و بین المللی هستند.

مرکز جذب گردشگری سلامت

سالانه بسیاری از بیماران از مناطق مختلف جهان برای دریافت معالجه به ترکیه سفر می کنند و آنها گروه بهداشتی Acıbadem را ترجیح می دهند که با استفاده از پیشرفته ترین فن آوری در سراسر جهان و تیم های متخصص با استانداردهای کیفیت بین المللی خدمات ارائه می دهند.

برای راحتی آنها ، مرکز خدمات بيماران بین الملل به عنوان یک مرکز خدمات “یک مرحله ای” طراحی شده است و از هر بیمار از اولين درخواست تا زمان بازگشت بیماران به کشور خود پشتیبانی می کند. هنگامی که بیماران بین المللی برای درمان خود به ترکیه می آیند ، می توانند برنامه های سفر و درمان خود را به راحتی از دفاتر اطلاع رسانی Acıbadem تهیه کنند. Acıbadem تاکنون 48 دفتر اطلاع رسانی راه اندازی کرده است که در 25 کشور و 46 شهر خارج از ترکیه مستقر هستند. بیماران بین المللی پس از ورود به فرودگاه ترکیه در Health Point ما به گرمی استقبال خواهند شد. بیماران می توانند صبر کنند و از wifi تا زمان انتقال خود استفاده کنند. بیماران ما با حمل و نقل شخصی مستقیماً به هتل یا بیمارستان منتقل می شوند. در Health Point ما ، واقع در بیمارستان ها ، مترجمان ما از بیماران استقبال می کنند و در طول دوره درمان به 20 زبان مختلف از آنها پشتیبانی می کنند.

درمان

تكنولوژي

ACIBADEM

×
جستجو