راهنماي بيماران

به عنوان یک عضو نقطه سلامت ، به موارد زیر دسترسی خواهید داشت.

 • آمبولانس اضطراری رایگان در هنگام بازدید از بیمارستان های Acıbadem  ( رایگان دو بار در سال )
 • تخفیف های مختلف در روش های پزشکی و دندانپزشکی در بیمارستان های  Acibadem
 • تخفیف های مختلف در خدمات ویژه مراقبت در منزل که توسط Acıbadem Mobile در استانبول ارائه می شود
 • تخفیف های مختلف در تمام  Acıbadem Café APlus
 • نظر پزشکی دوم از پزشکان مشهور جهان
 • ترجمه همزمان به انگلیسی ، روسی ، فرانسوی و عربی از طریق مرکز تماس
 • هنگام بازدید از استانبول ، سالن خوش آمد گویی Health Point در همه فرودگاه ها
 • انتقال VIP از و به بیمارستانهای Acibadem در استانبول
 • برنامه موبایل  Acıbadem Health Point
 • تخفیف های مختلف در رستوران های ایتالیایی Rosario
 • اولین معاینه دندانپزشکی و راديوگرافي Panaromic برای دارندگان کارت عضويت  Acıbadem Health Point رایگان است
 • تخفیف های مختلف در كافه  Caribou معتبر در بیمارستان      (Acıbadem Maslak )
 • نرخ های ویژه در هتل های آوانگارد ( در لونت و بدروم ) برای دارندگان کارت های عضويت  Health Point
 • برای برنامه های کارت Health Point: healthpointcrm@acibadem.com
 • برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت Acıbadem HealthPoint مراجعه کنید

خدمات اضطراری و بهداشتی و حمل و نقل

Health Point  یک سیستم یکپارچه است که برای ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی اضطراری در اسرع وقت از طریق کانال های مختلف طراحی شده است. به عنوان یک عضو Health Point می توانید از طریق مرکز تماس ، صفحه وب و برنامه تلفن همراه به خدمات فوریت های پزشکی و آمبولانس برسید.

راهنمايي و مشاوره پزشکی

وقتی به عنوان عضو Health Point با شماره تلفن +90 216 544 46 64 تماس می گیرید ، می توانید با پزشكان ما در مورد مشكلات بهداشتی فوری و غیر اضطراری مشورت كنید و 24/7 راهنمایی بخواهید.

مرکز تماس با زبان خودتان

هنگامی که به عنوان عضوی از Health Point با +90 216 544 46 64  تماس می گیرید ، می توانید به صورت رایگان و 24 ساعته به مرکز تماس ما به زبان های انگلیسی ، روسی و عربی مراجعه کنید.

دستیار ترک

ما برای موارد استفاده شده در شرایط اضطراری کمک صوتی ترکی ارائه می دهیم. با کلیکیک دکمه در وب سایت و برنامه های هوشمند ما می توانید با یک فرد ترک زبان تماس بگیرید.

داروخانه های موظف

اگر در مورد داروی خاصی سوال دارید ، حتماً به جای سرپرست با داروساز صحبت کنید. بیشتر داروخانه ها 6 روز در هفته باز هستند و روزهای یکشنبه تعطیل هستند. در هر محله ، یک داروخانه وجود دارد که “کشیک” است و 24 ساعت باز است. در صورت بسته بودن ، هر داروخانه نام نزدیکترین داروخانه باز را در ویترین خود نشان می دهد.

به عنوان یک عضو Health Point می توانید از طریق  +90 216 544 46 64 به خدمات به روز داروخانه ها دسترسي داشته باشيد. اطلاعات مربوط به داروخانه های کشیک از طریق مرکز تماس تلفنی 24/7 در دسترس است.

اطلاعات مربوط به نزدیکترین تسهیلات بستری یا سرپایی

به عنوان یک عضو Health Point می توانید با +90 216 544 46 64 تماس بگیرید ، به سایت www.acibademhealthpoint.com  بروید و با استفاده از برنامه هوشمند ما با ما تماس بگیرید و در صورت شرایط اضطراری از نزدیکترین بیمارستان ها مطلع شوید.

مقدمات بستری در بیمارستان

شما می توانید به عنوان عضوی  Hospital Acıbadem Group’s Health Point   با 18 بیمارستان ، 13 مرکز پزشکی و حرفه ای ترین پرسنل مراقبت های بهداشتی ، برای ترتیب دهی ملاقات های پزشک ، برنامه ریزی برنامه سفر و انتقال به بیمارستان ، از ما کمک بگیرید.

WiFi  رایگان در نقاط سلامت و اتومبیل های شاتل

اعضای Health Point می توانند از اینترنت رایگان در سالن سلامتی و در اتومبیل های شاتل ما استفاده کنند.

خدمات شاتل رایگان از فرودگاه به Acıbadem

تیم Health Point در بدو ورود شما را در فرودگاه ملاقات می کنند و در تمام انتقال های پزشکی خود به بیمارستانهای Acibadem  شما را همراهی می کنند. خدمات حمل و نقل با طریق اتومبیل مستقیماً به هتل های همکار و بیمارستان های       Acıbadem  ارائه می شود.

برنامه ريزي اسکان

 Acibadem Health Point با تعدادی از هتل ها و آپارتمانهاي مسکونی در مورد نرخ های تخفیف دار مذاکره کرده است. اين هتلها در نزدیکی بیمارستان های Acibadem یا در مناطق مرکزی شهر واقع شده اند. ما این خدمات را فقط برای بیماران Acıbadem  ارائه می دهیم.

هنگامی که وارد فرودگاه می شوید ، تیم Health Point به شما کمک می کند تا مکان هایی را که به بهترین وجه متناسب با نیاز شما هستند ، شناسایی کنید.

استراحت راحت و رایگان در فرودگاه استانبول

ما در فرودگاه استانبول به شما یک محل راحت ارائه می دهیم که می توانید استراحت كنيد ، قهوه اي بنوشيدو از طريق  wi-fi  به شبكه اطلاعات دسترسي داشته باشيد.

درمان

تكنولوژي

ACIBADEM

×
جستجو