Vitalbeam®

VitalBeamچیست؟

VitalBeamیک سیستم رادیوتراپی است که می‌تواند برای مواردی که بخش بیشتری از درمان را پزشک انجام می‌دهد، طراحی شود. ویتال‌بیم با استفاده از همان پلتفرم فناوری مشابه سیستم TrueBeam ، می‌تواند درمان موارد پیشرفته را بطور کارآمد و دقیق انجام دهد.

سیستم کنترل هوشمند  VitalBeamویژگی‌های کاملاً یکپارچه سیستم مانند تصویربرداری، درمان و مدیریت حرکت را همزمان نظارت می‌کند تا پزشک بتواند به صورت کارآمد و دقیق درمان با کیفیت بالا را انجام دهد.

ویژگی‌های دستگاه

VitalBeam با شدت بالا (انرژي 3 فوتون و 6 الکترون) دقیق، سریع و بی‌خطر است.

VitalBeam فناوری پیشرفته‌ای با شدت بالا را برای درمان سریعتر موارد پیچیده ارائه می‌دهد.

این روش ادغامی یکپارچه در تصویربرداری، درمان و مدیریت حرکت است. از جمله ویژگی‌های آن گردش‌کار خودکار و هدایت شده و ارتباط بصری است. این برنامه با سیستم اطلاعات آنکولوژی ARIA و سیستم برنامه‌ریزی درمان Eclipse  برای ساده کردن برنامه ریزی و مدیریت گردش کار درمان ادغام می‌شود. این ویژگی اجرای وظایف فشرده، با توالی‌های خودکار و قابل تنظیم را امکان‌پذیر می‌کند.

VitalBeam ترکیبی از پرتودرمانی با شدت تعدیل شده (IMRT) و پرتودرمانی با هدایت تصویر (IGRT)، و دریچه تنفسی برای مدیریت حرکت است. این روش شامل فناوری تطبیقی ​​Rapidarc برای IMRT  سریعتر، سیستم تحویل با دوز بالاتر و سیستم تصویربرداری با پرتو مخروطی (CBCT) است. با استفاده از  VitalBeamمی‌توان با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته رادیوتراپی، از جمله رادیوتراپی با شدت تعدیل شده (IMRT) و فناوری رادیوتراپی RapidArc، در یک جلسه درمانی معمول، درمان‌های پیچیده‌ای را انجام داد.

موارد استفاده

فناوری VitalBeam  تنوع را برای درمان سراسر بدن فراهم می‌کند. سیستم  VitalBeamبه طیف متنوعی از موارد پیچیده بالینی مانند مواردی که در ناحیه سر و گردن، پستان، ریه، لگن، پروستات و موارد دیگر وجود دارد، می‌پردازد.

مزایا

VitalBeam درمان سریع، غیر تهاجمی و سرپایی را برای طیف گسترده‌ای از انواع سرطان فراهم می‌کند.

VitalBeam دسترسی مقرون به صرفه را با زمان تحویل دوز کوتاه و تصویربرداری با وضوح بالا امکان‌پذیر می‌کند. سیستم  VitalBeamبرای ایجاد یک سیستم ساده، از دریچه‌های تنفسی، تصویربرداری و درمان استفاده می‌کند.

VitalBeam به پزشک این امکان را می‌دهد که مکان دقیق تومور را مشخص کند، بر وضعیت آن در حین درمان نظارت کند و با دقت بیشتر تنظیم موقعیت را انجام دهد.

VitalBeam بطور مداوم حرکات اندام‌ها را کنترل می‌کند و تابش را فقط هنگامی که دقیقاً در مکان مناسب باشد، انجام می‌دهد. با وجود دریچه‌های تنفسی، هرزمان که تومور از ناحیه مورد نظر خارج می شود، پرتوی درمانی به طور خودکار خاموش می‌شود.

هنگام ایجاد تصاویر سه بعدی، VitalBeam از دوز اشعه ایکس استفاده می‌کند که 25٪ پایین تر از حد ممکن با فناوری‌های قبلی هدایت تصویر است.

فناوری  Varian’s RapidArc، که بخشی از سیستم  VitalBeamاست، می‌تواند یک مقدار دقیق سه بعدی  از اشعه را خیلی سریع و  اغلب در چرخش 360 درجه دستگاه در اطراف بیمار، به طور معمول تنها در چند دقیقه به کل تومور برساند.

فرایند درمان

اتوماسیون سیستم به کاهش زمان درمان کمک می‌کند. درمان به طور معمول به صورت سرپایی انجام می‌شود و بیشتر جلسات کمتر از یک ساعت طول می‌کشد، بنابراین بیمار می‌تواند زندگی روزمره خود را از سر بگیرد.

VitalBeam  راحت و آرام اجرا می‌شود. تراپیست با داشتن فناوری پیشرفته ارتباطی، می‌تواند در تماس صوتی مداوم با بیمار بماند و باعث شود بیمار احساس امنیت کند.

درمان

تكنولوژي

ACIBADEM

×
جستجو