مرکز کاشت مو

مرکز کاشت مو

مرکز کاشت مو آجی بادم و کادر پزشکی مجرب و متخصص که در این زمینه تجربه فراوانی دارند ، بهترین راه حل برای درمان های کاشت مو در محیطی سالم برای شما به ارمغان می‌آورد. 

کاشت مو چیست؟

ریزش مو بدون توجه به سن و جنسیت برای هر کسی می تواند یک تجربه استرس زا باشد. هرچند پدیده ریزش مو بیشتر در مردان شایع می‌باشد. به همین دلیل است که کاشت مو به عنوان یکی از درمان های تغییر دهنده کیفیت زندگی در عمل های زیبایی، برای افرادی که به دلیل ریزش مو یا دلایل دیگر موهای خود را از دست می دهند یا از دست داده اند  در نظر گرفته می شود. 

عمل های کاشت مو همیشه در بین افراد مشهور محبوب بوده است و این روزها اخبار مربوط به درمان های کاشت موی افراد مشهور مانند ایلان ماسک یا وین رونی در اخبار روز ما منتشر  می‌شود . به لطف  پیشرفتهای اخیر در فناوری های پزشکی و در زمینه کاشت مو، کاشت مو به سرعت به یک راه حل محبوب برای بسیاری از افراد تبدیل شده است .اکنون کاشت مو با روند  بهبود سریعتر و فرایند بسیار کم درد ، بیش از هر زمان دیگری قابل دسترسی است.

اساساً سه روش مختلف در زمینه کاشت مو که در حال حاضر در مرحله توسعه و پیشرفت می‌باشد وجود دارد. در کل فرایند اصلی در همه این سه روش   انتقال فولیکول های موی سالم از قسمت های خاصی از سر به قسمت هایی که دارای موی نازک یا فاقد مو هستند ، می‌باشد. این درمان به عنوان یک راه حل دائمی ، با روند بهبودی نسبتاً سریع می‌باشد ، اگرچه ممکن است زمان بهبودی با توجه به روش استفاده شده متفاوت باشد. اگر احساس می کنید از نظر روحی تحت تأثیر آثار ریزش مو قرار گرفته اید ، هیچ دلیلی نمی تواند مانع دریافت درمان پزشکی در مرکز کاشت مو آجی بادم شود . مراکز ما  ارائه دهنده فناوری پیشرفته در این زمینه می‌باشند که به راحتی می تواند اثرات منفی ریزش مو را از بین ببرد.

روش های کاشت مو در ترکیه

ترکیه به موهبت  برخورداری از موقعیت جغرافیایی قابل دسترس، اماکن تاریخی و چشم اندازهای زیبا و امکان اقامت در هتل های مناسب برای هر نوع بودجه مکانی جذاب برای گردشگران خارجی و یکی از بازیگران برجسته در زمینه توریسم در سطح جهانی می باشد. ترکیب  این امرو وجود مراکز پیشرفته پزشکی و متخصصان کاشت مو ،ترکیه را طی سالیان گذشته به یکی از محبوب ترین گزینه ها برای جراحی های کاشت مو تبدیل کرده است. همچنین با توجه به اینکه هزینه کاشت مو در ترکیه در مقایسه با قیمت در انگلیس ، ایالات متحده و اروپا بسیار کمتر است ، یکی دیگر از علل محبوبیت ترکیه برای کاشت مو می‌باشد. 

هزینه کاشت مو چقدر است؟ برای انجام مراحل کاشت مو البته در هیچ جای دنیا قیمت مشخصی تعیین نشده است. با این حال ، قیمت تخمینی در انگلیس برای چنین عملیاتی از 5000 تا 15000 پوند متغیر است در حالی که در ایالات متحده بین 4000 تا 20،000 دلار می‌باشد. هزینه های مشابه همین عمل در ترکیه حتی با اسکان در هتل های لوکس ، حمل و نقل ، هزینه های ترجمه و مراقبت های بعد از عمل بسیار کمتر است. به علاوه ، شما می توانید پس از بهبودی در ترکیه  بمانید و از گردش در شهرها و مناظر شگفت انگیز با قیمت مناسب لذت ببرید.

چرا باید مرکز کاشت مو آجی بادم را انتخاب کنید؟

محبوبیت ترکیه در میان متقاضیان برای کاشت مو در سراسر جهان نیز باعث برخی اثرات منفی شده است. در سال های اخیر ، بسیاری از کلینیک های کاشت مو در سراسر ترکیه ایجاد شده است. به دلیل متفاوت بودن و ناسازگاری گسترده دامنه قیمت ، به اصطلاح “متخصصان” غیرحرفه ای ، و عدم بررسی لازم جهت انجام کاشت مو از بیماران در این کلینیک ها ، یافتن مکانی معتبر و حرفه ای برای انجام درمان کاشت مو با جراحان باتجربه در یک محیط بهداشتی و درمانی که تضمین کننده سلامتی شما است ، اکنون یک روند کاملا سردرگم کننده و دشوار شده است. مرکز کاشت مو آجیل بادم با داشتن کادر پزشکی متخصص و جراحانی که در زمینه جراحی زیبایی و کاشت مو تخصص دارند ، روش های کاشت مو را که از نظر پزشکی اثبات شده ارائه می دهند.آجی بادم با برخورداری از تجربه 30 ساله و شبکه خدمات بهداشتی متصل به سراسر کشور ، متشکل از 21 بیمارستان و 13 مرکز درمانی ، با بیش از 3500 پزشک و 4500 پرستار ، نه تنها در ترکیه بلکه با داشتن بیمارستانهای خود در بلغارستان، مقدونیه و هلند ارائه دهنده خدمات پزشکی در زمینه های مختلف می‌باشد . 

متقاضیان کاشت مو ، حق دارند اطمینان حاصل کنند که درمان به بهترین نتیجه ممکن منجر خواهد شد. با در نظر داشتن این اصل ، مرکز کاشت مو آجی بادم با استفاده از فن آوری های پیشرفته پزشکی و جراحان متخصص ، بهترین گزینه های کاشت مو را برای شما فراهم می کنند و این اطمینان را حاصل میکنند که سفر پزشکی شما به ترکیه همیشه خاطره ای خوب خواهد بود.

روش های کاشت مو

فناوری کاشت مو در مدت زمان نسبتاً کوتاهی مسیری طولانی را طی کرده است. در اولین روزهای عملیات کاشت مو ، یعنی قبل از دهه 1940 ، تکنیک های جراحی کاشت مو بسیار محدود بود و تخصص در این منطقه به هیچ شکل و فرم در مقایسه با استانداردهای امروز وجود نداشت. در سال 1939 ، یک متخصص پوست ژاپنی به نام Shoji Okuda اولین آزمایش های کاشت مو را در دنیای پزشکی مدرن انجام داد. اگرچه اطلاعات زیادی در مورد این روش در دست نیست ، او از روشی بسیار مشابه با کاشت مو FUE استفاده کرد. به طور خلاصه ، اوکودا فولیکول های مو را با برش های دایره ای کوچک استخراج کرده و آنها را در قسمت طاس سر بیمار خود کاشت. طبق گفته های وی این عملیات موفقیت آمیز بود.

پیشرفت بعدی قابل ذکر در زمینه کاشت مو در اوایل دهه 1950 اتفاق افتاد. یک متخصص پوست ماهر دیگر به نام نورمن اورنتریچ ، که پدر کاشت موی مدرن محسوب می شود ، شروع به انجام آزمایشات در این زمینه کرد. او در تکنیک خود سعی کرد گروه هایی از فولیکول های مو را حرکت دهد. وی همچنین کشف کرد که فولیکول های متحرک می توانند موها را در قسمت های ناسالم یا کچلی رشد دهند. از آنجا که روش وی شامل جابجایی  گروه هایی از فولیکول ها بود  ، ظاهر طبیعی را بوجود نمی آورد. در دهه های بعدی ، متخصصان در سراسر جهان روش های جدیدی را به دست آوردند تا با کوچکتر و کوچکتر شدن پانچ‌های استخراجی از پوست سر ، نتایج بهتری بگیرند. در فن آوری امروز ، سه روش در بین جراحان محبوب شده است. این روش ها به ترتیب FUE ، FUT و DHI هستند.

FUE (استخراج واحد فولیکولی)

استخراج واحد فولیکولار (Follicular Unit Extraction) که به اختصار کاشت مو FUE نامیده می شود ، یکی از آخرین پیشرفت های تکنیک های کاشت مو است. با استفاده از اولین یافته های Shoji Okuda ، این روش برای استخراج واحدهای فولیکولی به صورت جداگانه با استفاده از سوزن و منگنه های مخصوص پوست اولین بار در سال 1989 انجام شد. این روش ، برای دستیابی به محبوبیت امروز ، به زمان بیشتری نیاز داشت. در دهه های بعدی ، پانچ و تیغه های مورد استفاده در این روش کوچکتر و کوچکتر شدند. این واقعیت که روش FUE توانایی تصمیم گیری دقیق برای جراحان متخصص را فراهم می کند و نتیجه نهایی بسیار طبیعیتر است ، این روش را به محبوب ترین روش در بین سه روش اصلی در زمینه کاشت مو تبدیل کرده است.

سه نوع کاشت مو FUE عبارتند از:

یاقوت کبود FUE

در عملیات Sapphire FUE به جای سوزن های استیل ، از تیغه های یاقوت کبود برای جدا کردن گرافت و فولیکول استفاده می شود. این تیغه های یاقوت کبود امکان برش دقیق تر در حین عمل و زمان بهبود سریعتر، تقریباً یک هفته، را برای بیماران فراهم می کند.

microFUE

روش microFUE دقیق ترین روش در بین تمام تکنیک های FUE است. در تکنیک microFUE از سوزن های نازک به قطر 0.6-0.8 میلی متر متصل به میکرو موتور استفاده می شود. مدت زمان عمل به لطف موتور میکرو مورد استفاده در این روش در مقایسه با سایر تکنیک ها کوتاه تر است.

موهای بلند FUE

روش FUE موهای بلند برای بیمارانی که نمی خواهند قبل از عمل جراحی کاملاً سر خود را بتراشند ، ترجیح داده می شود. پس از اجازه دادن به رشد مو در پشت و دو طرف سر ، یک تکه موی مستطیلی از پشت سر تراشیده شده و واحدهای فولیکولی مو از این قسمت برداشته شده و به قسمت های مورد نظر پوست سر منتقل می شوند. این قسمت مستطیل شکل مو را می توان با شانه زدن موهای بلندتر که در قسمت بالا و کناره های سر قرار دارد ، پنهان کرد تا کاملاً بهبود یابد.

FUT (پیوند واحد فولیکولی)

کاشت مو FUT در مقایسه با تکنیک های FUE و DHI یک روش قدیمی است. به همین دلیل از تکنیک های FUE و DHIامروزه بیشتر در دنیای کاشت مو استفاده می شود و روش FUT دیگر توسط مراکز باتجربه و پیشرفته از نظر فنی و کاشت مو ترجیح داده نمی شود. تفاوت بین عملیات کاشت مو FUE و FUT در این است که واحدهای فولیکولی به جای انتقال تک به تک ، در روش FUT برداشته و به صورت گروهی منتقل می شوند. این روش را برای مواردی که نیاز به بخش بزرگی از کاشت مو است ، مناسبترین روش می کند و در مقایسه با انتقال فولیکول های جداگانه در این موارد ، نتایج بهتری می دهد. با این حال ، برخی اشکالاتی در آن وجود دارد ، مانند دوره نقاهت طولانی تر و دردناک تر بودن پروسه. علاوه بر این ، این عمل جراحی جای زخمی را به شکل یک نوار افقی در پشت سر بجای میگذارد ، اگرچه با رشد مو به راحتی قابل پنهان کردن است.

DHI (کاشت مستقیم مو)

کاشت موی DHI جدیدترین روش در جهان کاشت مو است. این روش مشابه روش کاشت مو FUE ، که در آن فولیکول های مو استخراج و کاشته می شود ، می‌باشد. عامل تمایز ابزاری است که در روش DHI استفاده می شود. هنگام انجام یک عمل FUE ، جراح باید با استفاده از ابزاری متفاوت ، سوراخ های کوچکی را برای کاشت فولیکول ها به قسمت طاسی پوست سر باز کند. روش DHI ترکیبی از استخراج و کاشت فولیکول های مو در یک فرایند با یک ابزار تخصصی و قلم مانند است. در نتیجه مدت زمان عمل به طور قابل توجهی کوتاه می شود.

مراحل سفر برای کاشت مو

پس از ورود به ترکیه و ساکن شدن در هتل خود ، می توانید با مراجعه به مرکز کاشت مو آجی بادم ، آزمایشات مورد نیاز ، معاینه اولیه و تجزیه و تحلیل دقیق را آغاز کنید تا در مورد بهترین روش استفاده در حین عمل تصمیم بگیرید. این فرایند همچنین شامل تعیین تعداد پیوند نیز می شود. در این مرحله ، می توانید هر سوالی را که به ذهن شما خطور می کند بپرسید و با متخصصان پزشکی آجی بادم مشورت کنید تا بهترین تجربه و نتیجه را از جراحی خود کسب کنید.

پس از انجام آزمایشات نهایی خون و آماده سازی برای عمل ، هنگامی که آماده باشید به اتاق عمل هدایت می شوید. بعد از استفاده از بی حسی موضعی روی پوست سر شما ، جراح شروع به انجام پروسه مناسب که قبلاً طی مشاور با بیمار تصمیم گیری شده است مینماید. بعد از عمل می توانید در همان روز از بیمارستان مرخص شوید. کادر پزشکی مجرب در مرکز کاشت مو آجی بادم مراقبت های پس از عمل را ارائه و توجهات لازم جهت سلامتی شما را به انجام می‌رسانند. در صورت لزوم ، می توان قرارهای ملاقات اضافی ترتیب داد تا روند بهبودی شما در طی دو روز آینده بررسی شود. صرف نظر از تکنیکی که در مورد شما به کار رفته است ، در کمتر از یک هفته قادر خواهید بود به زندگی روزمره خود برگردید و تقریباً در عرض یک ماه بهبود خواهید یافت.

سالات متداول

• آیا کاشت مو دائمی است؟

ناحیه اهدا کننده انتخاب شده برای عمل پیوند حاوی محکم ترین فولیکول های مو است. به همین دلیل ، موهای قسمتی از سر که عمل کاشت مو در آن انجام شده است را از دست نخواهید داد. موهای کاشته شده شما تقریباً در هر مورد دائمی خواهند بود.

• کدام روش کاشت مو برای من مناسب است؟

تصمیم گیری در مورد روش کاشت مو بدون انجام آزمایشات لازم و معاینه اولیه امکان پذیر نیست. متخصصان برجسته پزشکی در زمینه کاشت مو می توانند در قرار ملاقات قبل از عمل در مرکز کاشت مو آجی بادم ، مناسب ترین روش را برای شما تعیین کنند.

• آیا برای کاشت مو به بی‌حسی نیاز دارید؟

بله ، قبل از عمل با کمک متخصص بیهوشی ، بی حسی موضعی روی پوست سر شما اعمال می شود. در طول پروسه کاشت مو شما کاملاً بیدار خواهید بود. با این حال ، در طول مدت جراحی یا بعد از آن برای مدت زمان مشخصی هیچ احساسی در پوست سر خود نخواهید کرد.

• آیا باید قبل از کاشت مو سرم را بتراشم ؟

در بیشتر موارد جواب بله است. با این وجود نیازی به انجام کاری قبل از ورود به کلینیک نیست زیرا در صورت لزوم قبل از جراحی سر شما تراشیده می شود.

• آیا مو در ناحیه اهدا کننده دوباره رشد می کند؟

از نظر فنی ، با برداشتن فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده ، دیگر رشد نخواهند کرد. با این وجود ، به لطف تکنیک های پیشرفته انتخاب گرافت های جداگانه مو در روش های FUE و DHI ، پس از بهبودی کامل ، شاهد رشد مو در این مناطق می‌باشیم. باید به خاطر داشته باشید که این مورد در کاشت مو FUT صدق نمی کند.

درمان

تكنولوژي

ACIBADEM

×
جستجو