چرا آجي بادم ؟

چرا آجي بادم ؟

اكوسيستمي كه بعنوان مثال ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی برای جهانیان طراحي شده است …

Acıbadem ، بصورت یك بیمارستان محله ای كوچك در یك استانبول / تركیه ورود به حوزه ارائه خدمات بهداشتی را آغاز كرد. Acıbadem  امروز با 24 بیمارستان ، 16 کلینیک سرپایی و شرکت های خدمات پشتیبانی بعنوان يك برند فوق العاده ، از جایگاه شایسته در میان رهبران مراقبت های بهداشتی جهانی برخوردار است. رشد سریع Acıbadem منجر به امضای مشارکت نامه مشترک با IHH Healthcare  در سال 2012 شد که به ما امکان داد بخشی از دومین زنجیره مراقبت های بهداشتی جهان باشیم.

فعالیت برون مرزی آجی بادم در سال 2011 با افتتاح بیمارستان آجی بادم شعبه سیستینا در شهر اسکوپیه در کشور مقدونیه شروع شد. این روند با مالکیت گروه سلامت توکودا و سی تی کلینیک در بلغارستان ادامه یافت. با این مالکیت آجی بادم تبدیل به بزرگترین گروه سلامت در کشور بلغارستان شد.سپس در سال 2017 آجی بادم روند توسعه خود را با گشایش بیمارستان بین المللی آجی بادم شعبه آمستردام با مساحت بسته 5000 متر مربع ادامه داد. در سال 2021 آجی بادم با مالکیت بلمدیک در صربستان به عدد 24 بیمارستان و 16 کلینیک درمانی در 5 کشور مختلف دست یافت.

خدمات بهداشتی و درمانی یک پارچه در سطح جهانی

جدا از بیمارستان ها و کلینیک های سرپایی ، گروه بهداشتی Acıbadem یک مدل جهانی را با اکوسیستم مراقبت های ویژه بهداشتی یک پارچه ارائه می دهد. این اکوسیستم شامل موسسات مختلف مراقبت های بهداشتی و یک دانشگاه است.

دانشگاه Acıbadem با استفاده از برنامه های آموزشی پویا و معاصر با یک تیم آموزشی آکادمیک قوی ، دانشجویان مراقبت های بهداشتی را به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی آینده تربیت می کند.

در آجي بادم ، مو سسات پشتیبانی مراقبت های بهداشتی سخت تلاش می كنند تا بتوانند به طور مستمر تجربه حضور بیمار در  Acıbadem را بهبود بخشند. مدیریت پروژه Acıbadem ، پروژه های ایجاد بیمارستان را بصورت کلید در دست توسعه می دهد. Acıbadem Labmed ، Labvital ، LabCell  خدمات گسترده ای از جمله آسیب شناسی ، کنترل غذا ، سلول های بنیادی و بانک خون بند ناف را در چارچوب آزمایشگاه ارائه می دهند. . Acıbadem Technology  نرم افزارهای داخلی از جمله “سیستم اطلاعات بیمارستان” را توسعه و بهبود می بخشد.. APlus  نیازهای بهداشتی و پذیرایی بیمارستان ها را برطرف می کند و Acıbadem Mobile  خدمات اضطراری و مراقبت در منزل را در خارج از بیمارستان ها ارائه می دهد.

ارائه خدمات فشرده با مراکز عالی

تمام بیمارستانهای این گروه که از استانداردهای جهانی برخوردار هستند ، داراي مراکز عالی نیز  هستند. 11 مرکز سرطان (جراحی ، پرتودرمانی ، شیمی درمانی) ، 16 مرکز مراقبت از قلب (قلب و عروق و جراحی قلب کودکان و بزرگسالان) ، 14 مرکز لقاح آزمایشگاهی ، 10 مرکز پیوند اعضا (کبد ، کلیه ، مغز استخوان) ، 10 مرکز ستون فقرات ، 3 مركز پزشکی ورزشی که توسط FIFA تاييد شده است و 6 مرکز جراحی رباتیک معتبر ، كه به دلیل تجهیزات پیشرفته و متخصصانی که در زمینه های خاص خود تجربه قابل توجهی دارند ، همگی از مراکز معتبر ملی و بین المللی هستند.

مرکز جذب گردشگری سلامت

همه ساله تعداد زیادی از بیماران برای درمان ترکیه و مجموعه سلامتی آجی بادم را انتخاب میکنند که دلیل آن دارا بودن پیشرفته ترین تکنولوژی جهانی و تیم درمانی با تجربه با استاندادرهای جهانی میباشد.

جهت رفاه حال بیماران بین المللی ، گروهی به نام مرکز خدمات بیماران بین المللی در نظر گرفته شده و این مرکز سعی دارد تا نیازهای بیماران بین المللی را از ابتدا تا انتهای درمان تامین و برطرف کنند. از لحظه ای که بیمار تصمیم میگیرد تا برای درمان به کشور ترکیه سفر کند به راحتی می تواند تمام اطلاعات در رابطه با سفر و درمان را از دفاتر آجی بادم کسب کند . آجی بادم در حال حاضر بیش از 50 دفاتر ارائه دهنده خدمات به بیماران در خارج از کشور ترکیه دارد. بیماران به محض ورود به ترکیه در دفتر آجی بادم واقع در فرودگاه پذیرفته شده و می توانند کمی استراحت کرده و از خدمات رایگان اینترنت در این دفتر استفاده کنند. سپس بیماران توسط ترانسفرهای خصوصی از این دفتر به هتل مورد نظرشان و یا بیمارستان منتقل میشوند. در بیمارستان نیز در دفتر بیماران بین المللی توسط گروه مترجمین مسلط بر 20 زبان مختلف دنیا پذیرفته شده و کارهای درمانی آن شروع میشود.

درمان

تكنولوژي

ACIBADEM

×
جستجو