هيئت مدیره

MEHMET ALİ AYDINLAR

رئیس هیئت مدیره

براي ايجاد بیمارستان  Acıbadem اولین قدم را آقای آیدین لار برداشته اند ، ايشان کار خود را به عنوان حسابدار رسمی در سال 1981 و در بخش بهداشت و درمان در سال 1991 آغاز کرد. وی در سال 1998 “جایزه تعالی مدیریت” را در “مسابقه جهانی بازرگانان کارآفرین جوان” دریافت کرد. عنوان “دکترای افتخاری” توسط موسسه علوم اجتماعی ، دانشگاه Dumlupınar اعطا شده است. وی در نظرسنجی که توسط مجله Ekonomist انجام شد به عنوان “مرد سال کارآفریني ” شناخته شد و توسط روزنامه Dünya و دانشکده بازرگانی دانشگاه استانبول در سال 2006 به عنوان “مدیر کسب و کار سال” انتخاب شد. روزنامه Referans  در همان سال گروه بهداشتی Acıbadem را به عنوان “سریعترین ماهی در ترکیه” انتخاب کرد. در سال 2007 ، 2009 و 2010 توسط داوطلبان بهداشت و درمان ، جایزه “شخصی که بیشترین مشارکت شخصی خود را در زمینه بهداشت و درمان دارد” به آقای آیدين لار اهدا شد. وی در سال 2008 توسط مجله Hastane (Hospital) شایسته “جایزه افتخاری مدیریت بهداشت” شد. آقای آیدین لار ، همچنین در سال 2010 جایزه خدمات برجسته TGNA را دریافت کرد ، همچنین بخاطر مشارکت در ورزش “جایزه بهترین ورزشکار” را در سال 2011 دریافت کرد.

HATİCE SEHER AYDINLAR

نایب رئیس هیئت مدیره

وی از دانشکده شیمی دانشگاه گالاتاسرای فارغ التحصیل شد. او در سال 1993 با Acıbadem وارد بخش بهداشت شد. خانم آیدلار هنوز معاون رئیس هیئت مدیره در گروه بهداشتی Acıbadem است.

BHAGAT CHİNTAMANİ ANİRUDDHA

عضو هیئت مدیره

Bhagat Chintamani Aniruddha (“Chinta Bhagat”)  در حال حاضر مدیر بخش سرمایه گذاری Khazanah Nasional Berhad (“Khazanah”)  است. Chinta  که مدیر دفتر بمبئی است ، بخش مراقبت های بهداشتی را مدیریت می کند.Chinta  در دفتر McKinsey & Company  سنگاپور به مدت 14 سال کار کرده است ، از جمله 6 سال به عنوان معاون مدیر ، قبل از كار در Khazanah. Chinta  متخصص در روابط و برنامه های سرمایه گذاران عمده است و به صندوق ثروت کشورهای مختلف ، شرکت های سهام خصوصی و مشاغل خانوادگی خدمت می کند ، اما او همچنین یک شخص مشهور در بخش بهداشت و درمان به دلیل مشاغل خود در بیمارستان های مختلف آسیا است. Chinta Bhagat  موسسه خدمات مدیریتي McKinsey  را تشکیل داد و مدت طولانی این عملیات را مدیریت می کرد. قبل از پیوستن به McKinsey ، در پست های مختلف در شرکت های مهندسی و ساختمانی در هند کار می کرد ، Chinta Bhagat  به مدير عاملي اين شركتها ارتقا يافته بود . Chinta علاوه بر اين ، همچنین یک معمار واجد شرایط است و دارنده مدرک کارشناسی ارشد بازرگاني از داشكده بازرگاني INSEAD است.

TAKESHI SAITO

عضو هیئت مدیره

Takeshi Saito  لیسانس علوم سیاسی را در دانشگاه کیتو ژاپن دریافت کرد. وی دوره تحصیلات تکمیلی را در دانشکده مدیریت Kellogs  در دانشگاه نورث وسترن به پایان رساند. Takeshi Saito  بخش عمده ای از حرفه خود را كه در Mitsui & Co در سال 1995 آغاز شد ، در بخش بهداشت و درمان گذراند. وی پس از 2 سال به عنوان رئیس امور مالي دپارتمان داروسازی منصوب شد. وی پس از فارغ التحصیلی از MBA در سال 2004 ، مدیر برنامه ریزی سازمانی در Mitsui U.S.A بود و بخش های شیمی ، منابع طبیعی ، خدمات مصرف کننده و فناوری های اطلاعات را مدیریت کرد. وی در حین انتصاب در میتسوی ایالات متحده ، پيشگام بنیان گذاري  بخش بهداشت و سرمایه گذاری در یک شرکت مدیریت خدمات پزشکی بود. Takeshi Saito در سال 2007 به مدیر برنامه ریزی استراتژیک و توسعه تجارت در بخش علوم زندگی (نام در سال 2008 به عنوان بخش خدمات پزشکی تغییریافت) از میتسوی ارتقا یافت. آقای Takeshi ، که سرمایه گذاری در یکی از بزرگترین زنجیره های دارویی ژاپن را مدیریت مي کرد ، برنامه 10 ساله این بخش جدید را نیز تهیه کرد. آقای Saito که از سال 2009 به سمت مدیر ارتقا يافت و سرمایه گذاری IHH را مدیریت کرد و به طور موقت به عنوان معاون مدیر به بخش برنامه ریزی استراتژیک گروه بهداشت Parkway Group منصوب شد. آقای Saito به دنبال کار موقت خود در Parkway Group Healthcare ، به عنوان مدیر کل ارائه دهندگان خدمات در بخش خدمات پزشکی به میتسوی بازگشت و او همچنین عضو هیئت مدیره IHH و شرکت های تابعه آن بود.

SHIRISH MORESHWAR APTE

عضو هیئت مدیره

Shirish Moreshwar Apte  تجربه زیادی در زمینه های بانکی و مالی دارد. وی کار خود را به عنوان یک بانک دار در سیتی بانک هند از سال 1981 آغاز کرد و در بسیاری از وظایف به عنوان كارمند Citibank / Citigroup در لندن (1993-1997) ، لهستان (1997-2003) ، لندن (2003-2009) ، هنگ کنگ (2009-2011) و سنگاپور ( 2011-2013) کار کرد. آقای Apte در 32 سال فعالیت خود در Citibank / Citigroup در بازارهای در حال رشد که شامل اروپای میانه و شرقی ، خاورمیانه ، آفریقا (CEEMEA)  و آسیا و اقیانوسیه است کار می کرد.

وی به عنوان رئیس بخشهای بانکداري و سرمایه گذاری Citigroup در هند ، مدير عامل سیتی بانک لهستان بود و به عنوان اولین مدیر عامل منطقه ای CEEMA و آسیا و اقیانوسیه درآمد. آقای Apte از سال 2008 تا 2012 به عنوان عضوی از کمیته های اجرایی و عملیاتی Citigroup ، ریاست کمیته اقدامات تجاری در این گروه را نیز عهده دار بود. هنگامی که در سال 2014 از سیتی گروپ بازنشسته شد ، وی رئیس دپارتمان بانک داری آسیا و اقیانوس آرام بود. در حال حاضر ، آقای Apte وظایفی را در هیئت مدیره ، از جمله هیئت نظارت ، از شرکت های مختلف انجام می دهد که شامل سیتی بانک ژاپن ، بانک مشترک المنافع استرالیا ، موسسه مالی و بانكي سنگاپور و بانک Handlowy لهستان است.

MUSTAFA ERÖĞÜT

عضو هیئت مدیره

مصطفی ارگوت ، که لیسانس خود را در رشته مدیریت بازرگانی ، تمرکز مدیریت بدست آورده و در دوره تحصیلات تکمیلی (MBA) مدیریت بازرگانی ، تمرکز مدیریت در ورزش در کالج Ithaca ، ایالات متحده شرکت کرده است ، به عنوان مدیر ارشد ورزش و فعالیت در امور اجتماعی فعال بوده است پروژه های مسئولیت پذیری در سازمان های ورزشی و جوانان طی 8 سال گذشته را مديريت كرده است. با شروع کار خود به عنوان هماهنگ کننده اداری در آکادمی توسعه جوانان شهرداری کلانشهر استانبول (IBB) ، آقای Eröğüt مدیر اداری در تیم فوتبال حرفه ای IBB ، دستیار سرپرست در BAKER TILLY GÜRELY و مدیر بخش توسعه فوتبال و معاون مدیر گروه فوتبال در فدراسیون فوتبال ترکیه بود. آقای ارغوت در حال حاضر مدیر اجرایی باشگاه فوتبال استانبول Başakşehir و معاون دبیرکل اتحادیه باشگاه های ورزشی ترکیه است. علاوه بر این ، او عضو کمیته فوتبال جوانان و آماتور یوفا است.

LOW SOON TECK

عضو هیئت مدیره

 Low Soon Tec از سال 1991 تا 1993 در یک شرکت بوتیک در سنگاپور وکیل بود و در آن دوره تمرکز خود را بر قوانین شرکت و بانکداری گذاشت. سپس ، وی کار خود را در Kuok/Kerry Group  در هنگ کنگ آغاز کرد و دارای سمت های مختلف از جمله اداره عملیات چین در SCMP Group  بود که روزنامه South China Morning Post را منتشر می کرد. او مسئول توسعه تجارت ، چاپ روزنامه ، عملیات تیراژ و مدیریتیک فروشگاه خرده فروشی بود. Low Soon Tec  در سال 2005 به سنگاپور بازگشت و به عنوان حسابرس مالی گروه در Kuok Oils & Grains Pte Ltd. شروع به کار کرد. این شرکت در سال 2006 با شرکت ویلمار اینترنشنال ادغام شد. وی تا سال 2009 به عنوان مدیر خزانه داری در ویلمار کار کرد. سپس ، او به عنوان مدیر ارشد مالی به PACC Offshore Services Holdings ،  شاخه ناوبری دریایی Kuok / Kerry Group منصوب شد. وی کار در RCMA Group ، یک شرکت مدیریت زنجیره تامین کالا را به عنوان مدیر ارشد مالی در سال 2013 آغاز کرد و تا سال 2015 در آنجا کار کرد. او بیش از 20 سال تجربه در نقش رهبر در امور مالی ، قانون و مدیریت عمومی دارد. Low Soon Tec  در تاریخ 10.01.2016 مدیر ارشد مالی گروه بهداشت و درمان IHH شده است. وی از دانشکده حقوق دانشگاه ملی سنگاپور فارغ التحصیل شد و فوق لیسانس بازرگانی را در دانشکده تجارت Booth دانشگاه شیکاگو دریافت کرد.

ROSSANA ANNIZAH BINTI AHMAD RASHID

عضو هیئت مدیره

 Rossana Annizah Binti Ahmad Rashid در سال 2012 به عضویت هیئت مدیره IHH Health Berhad منصوب شد ، وی عضو هیئت مدیره و كميته بورد Acıbadem Sağlık Yatırımları Holding A.Ş. (Inc) که شریک IHH است مي باشد. علاوه بر این ، او همچنین یک عضو مستقل در هیئت مدیره Parkway Trust Management Ltd. (“PTM”) است که یک شرکت تابعه غیر مستقیم از IHH است. PTM  سرمایه گذاری در Parkway Life Real Estate Investment Trust  را در فهرست تجارت محدود اوراق بهادار سنگاپور مدیریت می کند. خانم روسانا در سال 2016 به عنوان رئیس کشوري به گروه Jardine Matheson در مالزی منصوب شد و وی به عنوان عضو غیر اجرایی هیئت مدیره گروه شرکت های Jardine Matheson  به عنوان معاون رئیس کمیته چرخه و حمل و نقل است. علاوه بر این ، وی عضو هیئت سرمایه گذاری و صندوق سرمایه گذاری صندوق تأمین کارکنان مالزی است. وی در ماه مه 2017 به عنوان عضو غیر اجرایی هیئت مدیره Celcom Axiata Berhad  منصوب شد.

درمان

تكنولوژي

ACIBADEM

×
جستجو