مدل مراقبت های بهداشتی یک پارچه

مدل جهانی مراقبت هاي بهداشتی یک پارچه

جدا از بیمارستان ها و کلینیک های سرپایی ، گروه بهداشتی Acıbadem یک مدل جهانی را با اکوسیستم مراقبت های ویژه بهداشتی یک پارچه ارائه می دهد. این اکوسیستم شامل موسسات مختلف مراقبت های بهداشتی و یک دانشگاه است.

دانشگاه Acıbadem با استفاده از برنامه های آموزشی پویا و معاصر با یک تیم آموزشی آکادمیک قوی ، دانشجویان مراقبت های بهداشتی را به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی آینده تربیت می کند.

در آجي بادم ، موسسات پشتیبانی مراقبت های بهداشتی سخت تلاش می كنند تا بتوانند به طور مستمر تجربه حضور بیمار در Acıbadem  را بهبود بخشند. مدیریت پروژه Acıbadem پروژه های ایجاد بیمارستان بصورت کلید در دست را توسعه می دهد. Acıbadem Labmed ، Labvital ، LabCell  خدمات گسترده ای از جمله آسیب شناسی ، کنترل غذا ، سلول های بنیادی و بانک خون بند ناف را در چارچوب آزمایشگاه ارائه می دهند Acıbadem Technology.   ، نرم افزارهای داخلی از جمله “سیستم اطلاعات بیمارستان” را توسعه و بهبود می بخشدAplus  ، نیازهای بهداشتی و پذیرایی بیمارستان ها را برطرف می کند و Acıbadem Mobile  خدمات اورژانس و مراقبت در منزل را در خارج از بیمارستان ها ارائه می دهد.

دانشگاه   ACIBADEM

https://www.acibadem.edu.tr/en/

دانشگاه Acıbadem در سال 2007 تاسیس شد که به حوزه علوم بهداشت اختصاص داده شده است.

با استفاده از برنامه های آموزشی پویا و معاصر ، یک تیم آموزشی آکادمیک قوی ، دانشجویان مراقبت های بهداشتی را به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی آینده که به طور مداوم در مورد نوآوری ها در تمام زمینه های علوم پزشکی تحقیق می کنند ، آموزش می دهد. آزمایشگاه های تحقیقاتی با مأموریت یک دانشگاه کاملاً تحقیق محور ، دارای جدیدترین تجهیزات هستند که برای تکمیل رشته های علوم زیستی و بیوتکنولوژی طراحی شده اند.

شبیه سازی بالینی و آندوسکوپی پیشرفته – مرکز آموزش جراحی رباتیک – CASE با داشتن چندین بخش و زیرساخت های پیشرفته فناوری ، یکی از جامع ترین مراکز آموزش پزشکی در جهان است. مركز  CASE يكي از دو مرکز آموزش پزشکی در سراسر جهان است كه گواهینامه “مرکز برتر” اعطا شده توسط آکادمی CAE را دریافت کرد. این مرکز توسط شبکه مراکز معتبر مهارت های بالینی اروپا (NASCE)  و انجمن شبیه سازی در بهداشت و درمان (SSH) معتبر شناخته شده است و آموزش های اوليه و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد.

دانشگاه Acıbadem به دانشجویان خود این فرصت را می دهد تا در قالب برنامه  Erasmus با توافق نامه های دو جانبه با برجسته ترین دانشگاه های اروپا ، در دانشگاه های همکار در خارج از کشور تحصیل کنند. پردیس Kerem Aydınlar با 100000 متر مربع محوطه بسته در مرکز آسیا در استانبول واقع شده است ، سرشار از تجهیزات پیشرفته است و زندگی ممتازی را به دانشجویان ارائه می دهد.

مدیریت پروژه  ACIBADEM

http://www.apy.com.tr/en/

اين بخش در زمینه کسب تجربه در ايجاد مراكز مراقبت های بهداشتی به صورت “کلید در دست”  شروع به کار نموده و با انجام کلیه برنامه ریزی های سرمایه گذاری ، پیاده سازی ، طراحي پزشکی و امور مالی پروژه هاي گروه بهداشت و درمان Acıbadem ، مدیریت پروژهاي  Acıbadem را به عنوان یک شخصيت مستقل انجام می دهد. Project Management  Acıbadem  یک سرویس کامل مدیریت پروژه شامل آماده سازی قرارداد ، آزمایش و راه اندازی اداري با توجه به اصول توافق شده توسط کارفرما ، با همکاری تیم حرفه ای خود و شرکای داخلی و خارجی ، با رویکرد پیش بینی و مدیریت ريسك ارائه می دهد ، ريسكهايي كه ممكن است در تمام مراحل فرآيند پروژه از جمله تصميم گيريهاي سرمايه گذاري به وجود آيند.

آزمايشگاه  LABMED

https://www.acibademlabmed.com.tr/en/

اولین آزمایشگاه بالینی معتبر ترکیه

گروه بهداشت و درمان ACIBADEM با “Labmed Group” (Labmed Dortmund GmbH) که بیش از 30 سال در آلمان فعال است ، مشارکت قابل توجهی در “خدمات آزمایشگاهی مرجع” برقرار کرده است. در نتیجه این مشارکت ، خدمات آزمایشگاهی معتبر که معمولاً از خارج از کشور به دست می آمد با ACIBADEM Labmed در ترکیه ارائه می شود. ACIBADEM  با کیفیت اثبات شده خدمات و گواهینامه های جهانی اخذ شده ، کیفیت خدمات آزمایشگاهی خود را نیز در  Labmed مورد تاييد قرار داده و دارای گواهینامه آزمایشگاه بالینی “ISO 15189” توسط “Deutsche Akkreditierungsstelle Chemie Gmbh”   (DACH)  . این باعث تشكيل اولین آزمایشگاه بالینی شناخته شده و معتبر ترکیه در سطح بین المللی گرديده است كه به لطف امکاناتی که ارائه می دهد ، ACIBADEM Labmed  می تواند همه آنالیزها را در بالاترین سطح و به روش ایمن تری انجام دهد.

آزمایشگاه LABVITAL

http://www.acibademlabvital.com.tr/en/

در سال 2009 گروه بهداشت و درمان ACIBADEM آزمایشگاه کنترل مواد غذایی ACIBADEM Labvital را با هدف ارائه خدمات كنترل مواد غذایی با کیفیت ACIBADEM تأسیس کرد.  ماموریت آن ارائه خدمات دقیق و با کیفیت است. پیشگام در اجرای تحلیل های جدید ، برای توسعه و پیشرفت علمی ، در نتیجه ارائه خدمات مثال زدنی و قابلیت اطمینان به کلیه اشخاص و سازمانهای داخلی و خارجی ، با کیفیت و یکپارچگی تضمین شده توسط گواهینامه های بین المللی تأیید شده.

آزمايشگاه LABCELL

بانک سلول های بنیادی و خون بند ناف ACIBADEM یک آزمایشگاه ذخیره سازی و تولید است که فعاليتهاي تحقیقاتي گروه ACIBADEM  در مورد روش های درماني بروز و روشهاي احتمالی در آينده ، در آنجا انجام می شود . این آزمایشگاه دارای زیرساختی است که در آن می توان تمام بافت های موجود با داده های علمی را ذخیره کرده و تمام فرآیندهای سلول درمانی را در حین رعایت استانداردهای( GMP )  ( روش ساخت خوب ) انجام مي دهد. بانک خون بند ناف متداول ترین نمونه از کاربردهای ذخیره سازی سلول و بافت ( بانکی ) است.

ACIBADEM  تكنولو‍ژي

http://www.acibademtechnology.com/

Acıbadem Technology  یک شرکت فناوری است که از سال 2015 با سالها تجربه و تخصص به عنوان بخشی از گروه بهداشت و درمان Acibadem فعالیت خود را آغاز کرد.  Acıbadem Technology خدمات ، تجربیات و محصولات خود را به بازار داخل و خارج از ترکیه ارائه می دهد. عمده ترین محصولات ارائه شده توسط  Acıbadem Technology  شامل    Cerebral Plus ( سیستم اطلاعات بیمارستان )،  Astore  ( سیستم مدیریت مواد مصرفی پزشکی و دارو ) ، دستیار آزمایشگاه (سیستم اطلاعات آزمایشگاهی) ، Acıbadem Online  ( پورتال بیمار ) است.

Acıbadem Technology  همچنین مدیریت پروژه های IT ، مشاوره نرم افزار و زیرساخت و ایجاد تیم های حرفه ای را فراهم می کند.  Acıbadem Technology به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ، خدمات خود را در 10 شهر مختلف ترکیه و سایر کشورها با 21 بیمارستان ، 16 کلینیک سرپایی ، شرکت های وابسته و یک دانشگاه ( دانشگاه Acıbadem) ) ارائه می دهد.

APLUS

APlus  بر اساس اصل “بیمارستان اساساً هتلی است که خدمات بهداشتی در آن ارائه می شود” تاسیس شده است. مراکز پذیرایی ، ضدعفوني و تميز كاري ، حمل و نقل و نیازهای مشابه سازمانهای بهداشتی را در یک سقف واحد جمع می کند.

APlus  به عنوان یکی از اولین مجریان صنعت تولید غذای دسته جمعی “cook & chill” شناخته می شود. روش پخت و پز “cook & chill”  که سطحی از ایمنی را ارائه می دهد بسیار بالاتر از کنوانسیون های تولید انبوه امروزی و  بر اساس روشهايي است که محصولات به سرعت خنک می شوند (در عرض 90-120 دقیقه) تا 0-4 درجه سانتیگراد و با استفاده از تکنیک Gastronomy در اروپا و متعاقباً برای اولین و آخرین بار در محل سرویس گرم می شود.

APlus  ، که صاحب یکی از بزرگترین لباسشویی ها در ترکیه است ، خدمات نظافت ، خشکشویی و خشکشویی بهداشتی با ظرفیت روزانه 15000 کیلوگرم را ارائه می دهد. در تاسیسات ، که تنها کارخانه بهداشتی لباسشویی ترکیه است ، 600 کیلوگرم لباسشویی در هر ساعت اتو خورده ، تا می شود و روی هم قرار می گیرد ( با استفاده از Flatwork ironer  که قابلیت اتو زدن و تا كردن را دارد). با استفاده از سیستم “Healthguard” که در صنعت مراقبت های بهداشتی در اتحادیه اروپا اجرا می شود ،  APlus تمیز کردن و ضد عفونی گسترده ای را ارائه می دهد. این سیستم برای بیمارستان ها و سازمان های مراقبت های بهداشتی ایجاد شده و خطر آلودگی متقابل را به حداقل می رساند.

ACIBADEM MOBIL

https://www.acibademmobil.com.tr/home-care/

Acıbadem Mobile  در ژوئیه 2008 به عنوان زیرمجموعه گروه بهداشت و درمان Acıbadem تاسیس شد. علاوه بر هماهنگی تمام عملیات آمبولانس برای Acıbadem  ، Acıbadem Mobile مجوز مراقبت از منزل را در سال 2009 و مجوز ایمنی و بهداشت شغلی را در سال 2012 به دست آورد و هدف آن بهبود توانایی خود در ارائه خدمات بهداشتی به بیماران برای دوره های قبل از بستری و پس از بستری است.

امروز  Acıbadem Mobile  خدمات اضطراری اورژانس زمینی و هوایی و خدمات مراقبت در منزل را برای بیماران Acıbadem و غیر Acıbadem ارائه می دهد. Acıbadem Mobile همچنین با ارائه کمک ، مربیگری پزشکی ، آمبولانس اضطراری 24/7 ، نمونه گيري خون ، پزشک یا پرستار کار و سایر برنامه های سودمند، خدمات کارمندان بیش از 150 پروژه ي شركتهاي مختلف را مدیریت می کند.

درمان

تكنولوژي

ACIBADEM

×
جستجو